Lütfen Fikir Verin

cansucancan

arkadaşlar merhabalar iki tane 1 yaşinda minnoş kedilerim var birbirlerini cok seviyorlar dişi kedim yeni doğum yaptı 1 ay kadar oldu sorum şu ki 15 gün kadar şehir dışına cıkmak zorundayım anne kediyi ve yavrularini arkadasima birakacagim ama erkek olanı yanımda goturmek istiyorum bana çok düşkün çünkü 15 gün içinde 3 kez uçak yolculuğu yapacak yani simdi onu yanımda götürsem strese girer mi anne kedim yalnızlıktan strese girer mi goturmeyipte ikisinide birakmalı mıyım yardımcı olr musunuz

1 CEVAP

mehmetkaplan

Bence kedilerin birbirileriyle kalsın arkadaş olurlar yanında götürrüsen sıkıntı olur stres olur hayvan yinede son karar senin.