Kedilerde Çip Bilgi

Esraokur35

Merhaba yakın zamanda arkadaşım kedisini kaybetti kendine özel mezar için resmi kaydı olması lazım dediler resmi kayıt derken çipten bahsediyorlar sanırım çip taktıean var mı çevremde kimse taktırmadığı için bende çok tereddüt ettim bi zarar verme ihtimali fln var mı bu işlemin

13 CEVAP

Trgt41

Ne kadar takılması zorunlu olsada çok anlamsız bi uygulama bedava hayvanın ölene kadar sırtında yük

miraytas

Biz üç kedinin ikisini tarım ormanda çip taktırdık bir sorunla karşılaşmadık. Sorun olacak bişey olsa veterinerler önermek zaten. Ayrıca taktırmazsanız 2022 sonu itibariyle veterinerlerde aşı yaptıramıyorsunuz diye biliyorum ben

icebluedalin

Biz taktırdık bir ay önce veterinerimizde hiçbie problemle karsilasmadik hayvana bir zarari yok zaten olsa böyle bir uygulama yapılacağını sanmıyorum

Mila__kedi

kedilere 2022 sonuna kadar taktırmak zorunlu
pirinç tanesi kadar birşey zaten
anestezisiz diye biliyorum
iğne ucu kalın görünsede acı değeri aşıya eşdeğer

leolenslimon

Ben de vetimizde taktırdım herhangi bir problem yaşamadık

miraytas

Ankara tarım ormanda 50 tl verdik

icebluedalin

veteriner kliniklerinde 200-250 arası değişiyor

Trgt41

Ne kadar takılması zorunlu olsada çok anlamsız bi uygulama bedava hayvanın ölene kadar sırtında yük

Trgt41

Ne kadar takılması zorunlu olsada çok anlamsız bi uygulama bedava hayvanın ölene kadar sırtında yük

Esraokur35

Teşekkür ederim arkadaşlar

Esraokur35

Fiyatlar hakkında bilginiz var mı peki ne kadara takmıyolar

Esraokur35

Takıyolar*

leolenslimon

200e taktırdım ben vetimizde