Bursa Veteriner

ranaugur

Arkadaşlar bursa da iyi bir veteriner arıyorum önerebilir misiniz?

3 CEVAP

miraytas

Armilla ve dodoyu çok önermişlerdi bana. Armilladaki ortam benim çok hoşuma gitmedi ama veteriner bilgili ve yeterli birisiydi. Bilgilendirme de yaptı sadece biraz sert yapılı bir adamdı bilemiyorum belki ben kötü bir gününe denk geldim. Dodo veterineri de arkadaşım yıllardır götürüyor köpeğini ve çok iyi olduğunu söylüyor ilgili olduklarını söyledi.

ranaugur

Teşekkür ederim 😊

Beşevler foks veteriner kliniği ve vetorka iyidir.7 kedi ve sayısız sokak canına bakan biri olarak beşevler foks kadar ilgileneni görmedim. Bahsettiğiniz kliniklerleri de yakınen biliyorum ve tavsiye etmiyorum. Karar sizin tabii ki.