Royal Canin Mama Ölçü Kabı Üzerindeki 2/8, 3/8, 4/8 Gibi İfadelerin Her Biri Kaçar Grama Denk Geliyo

oztaskent

merhaba;

Royal Canin ölçü kabı üzerindeki ölçüler gram üzerinden açıklaması nedir? Yazan öçlüler kaç grama denk geliyor?

4 CEVAP

kursatbey

2/8 =0,25
3/8 =0,375
4/8 =0,500 eğer kabınız 1 litrelikse yandakilerde gramajlarını gösteriyor. Önemli olan sizin kabınız toplam ölçüsü :)

oztaskent

Kürşat Bey; kabımda 240 ML yazıyor. orantıya vurursak 2/8 60 ml yapıyor. Doğru muyum? bir de 60 ml 60 gram olarak alabilir miyiz? Şimdiden teşekkürler

oztaskent

Evet Royal Canin Kitten kullanıyorum Selin Hanım

kursatbey

Evet Sayın Oztaskent 1ml 1 gr'dır.