Kedimin Dudağı Kızarık Ve Şiş

simgekirbas

Kedimin iki gün önce dudağında tahriş gibi bir iz vardı. Şimdi ise o iz yok ama dudağının kenarı kızarık ve şiş gibi. Sizce neden olmuş olabilir? Veterinere götürmeli miyim?

3 CEVAP

BiciriginAnnesi

Alerji kaynaklı olabilir kullanmış olduğunuz mamanın içinde kedinize artık iyi gelmeyen besinler olabilir ya da daha önce alerjisi vardı zamanla ortaya çıktı veterinere gitmekte fayda var size en doğru cevabı doktorunuz verecektir
Geçmiş olsun

eessmmaa

Merhaba veterinere gittiniz mi acaba neden olmuş

Sueda1234

Bu geçiyor dudağını ısırmış olabilir yemesinde bir sıkıntı yoksa eğer önemli birşey değil bir hafta sonra geçer