Ordidermyl Krem Nasıl Kullanılır Acil Yardımcı Olur Musunuz

Helinnakk

arkadaşlar ben oridermyl kremi kullanırken her sıkmadan önce kulağına önceki sıktığımı temizlemek için bi solisyon ile temizlemeli miyim nasıl kullanmalıyım annem veterinere götürdü pek anlayamamış lütfen yardımcı olur musunuz detaylı bir şekilde lütfen 🙏🏻

3 CEVAP

Sueda1234

Kulakk uyuzumu oldu kediniz

kulak yoluna girmesi için bir plastik uç var taktıktan sonra kedinizi düzgünce sabitleyip kulaklarına biraz sıkın sonra da kulak kanalına girişe parmakla masajlar yapın iyice dibine gidebilsin krem. fuççuk fuççuk ses gelecek kulaklardan içeri ulaşsın diye masaj sırasında. inş anlaşılmıştır.

21 gün kullanılıyor krem günde 1 kez uygulayacaksınız ekstra solüsyona bir şeye gerek yok.