Kedimde Kızarıklık Ve Bölgesel Tüy Dökülmesi

melo23

Kedimin öncesinde de patisinin kenarında tüy dökülmesi olmuştu, ben kendini temizlemesinden kaynaklandığını düşündüm. Dün çenesinin altında kızarıklık ve dökülme olduğunu farkettim. Travazol krem sürdüm. Haftasonu veterinere götüreceğim. Daha önce kedisinde böyle bir şey farkeden var mı acaba? Başka kedilerle de hiç bir teması olmadı, ne olduğunu anlayamadım.

1 CEVAP

Miyumiyuu

merhaba, benim kedim biraz hassas olduğu için birçok kez bu şekilde ya da daha farklı deri sorunlarıyla karşılaştık. Çok emin değilim fakat ben mantara benzettim, bir çeşit alerji de olabilir. En doğrusunu veterineriniz söyleyecektir, geçmiş olsun..