Kedi Kuyruğu

Dilakeee

Sokakta baktığım kedimin kuyruğu bugün bu şekildeydi. Kabuk bağlamış bir yara var gibiydi ve ucu büküktü. Kırık mıdır ? Vet açık olmadığı için maalesef götüremedim. Başına böyle bi şey gelen var mı

1 CEVAP

amillaaa

Benim sokakta bulup eve aldığım kedimin kuyruğu da böyleydi, sokakta da benzer durumda pek çok kedi gördüm. Enfeksiyon kapmadığı sürece bir sıkıntı olmaz. Benim kedimin kuyruğu yaralı yerinden koptu mesela eve aldıktan bir süre sonra, bir süre kızarık gözüküyordu orası fakat zamanla orada da tüyleri çıktı ve şimdi sadece normalden biraz kısa bir kuyruğa sahipmiş gibi gözüküyor. Sokaktaki kedilerde de ciddi bir duruma evrildiğine tanık olmadım henüz, fakat imkanınız varsa gözlemlerseniz çok iyi olur.