Yavru Kedim İçin Mama Önerir Misiniz

Busra_12

2 aylık kedim için en iyi mama sizce hangisi

7 CEVAP

eltarcin

Hareketliyse = Orijen, Acana, İnsinct
Değilse = N&D düşük tahıllı
Kullanabilirsiniz. Ayrıyeten "Go!" da kullanabilirsiniz.

Hareketliyse tahilsiz mamalardan orijen,acana kullanabilirsiniz.nd dusuk tahilli veya tahilsiz kullanabilirsiniz.sanabelle kullanabilirsiniz.

P0C1N

Royal Canın Mother and Baby cat

SelinTuksal

RC kullammayın. Bebişinize wildfield, orijen, go! Acana, Applaws alabilirsiniz. Bütçeniz biraz daha düşükse profine kitten da iyi mamadır.

cansucancan

kesinlikle hills kitchen kuru mama önerebilirim benim kedimde yavruydu ilk aldığımdan beri veteriner tavsiyesi ile onu kullanıyorum ve oğlum çok sağlıklı çok şükür

cansucancan

kesinlikle hills kitten özür dilerim :)

Sezerhan

Düşük bütçelere uygun mama arıyorsanız, sanabelle, felicia ve matisse ' ye göz atabilirsiniz.
Tabi ki en güzeli bence ND domuz etli :)