Kedim Köpek Gibi Dilini Dışarı Çıkararak Nefes Alıyor

ekind

Kedimle biraz oynadıktan ve onu biraz yorduktan sonra dilini dışarı çıkararak nefes aldığını fark ettim. Normal olabileceğini düşündüm ama son zamanlarda daha sık oluyor gibi geliyor. Uyurken de sürekli hareket halinde ve o sırada da aynı hareketi yapıyor. Veteriner hekimimiz ciddi bir şey olmadığını söylemişti. Ne yapmamız gerek?

1 CEVAP

Merveemiaa

Çok sıcak geliyordur belki o yüzden yapıyordur. Gündüz çok yormayın akşam oynatın bence