Babam Kedimi Başkasına Vermiş

Sule34

Arkadaşlar 25 yaşındayım ve babamla yaşıyorum. 25 yaşında olmama rağmen sınırlarımı koruyamamışım ki böyle bir olayla karşılaşıyorum. Aslında ben annemle yaşıyordum ama bi sebeple babam yanıma geldi ve 2 aydır birlikte kalıyoruz. Kedimi istemediğini biliyordum ama elimden geldiğince orta yol bulmaya çalıştım. Ve bir gün işten eve gelince şok oldum. Ne kadar doğru bilmiyorum ama Çatalca da çiftliği olan birisine vermiş mujganı. Kişinin numarasını da almadığını söylüyor. Şuan evde kalmıyorum ama ne yapacağım onuda bilmiyorum. Akıl verirseniz sevinirim. İnşallah mujganı bulurum.

13 CEVAP

Sutunannesi

Babanızı arayarak adres alın daha sonra da babanızla yaşamayı bırakın yani gerçekten ne diyeceğimi bilemedim aynı şey benim başıma gelse katil bile olabilirdim empati yapınca durumunuz gerçekten çok acı :(( babanızdan adresi alın ve gidip Müjganı alın umarım sokağa bırakmamıştır

BETS

Babanın yaptığı dağdan gelip bağdakini kovmak gibi olmuş. Aşırı üzüldüm okurken inşallah bulursun. Ama babası olmayan biri olarak yine de babanı kırmamanı tavsiye ederim, hata yapsalar da anne babanın yerini hiç bir şey doldurmaz.

Sebulba

Yuksek ihtimalle kime verdigini ve nereye gittiğini çok iyi biliyordur. Baskı kurmanı tavsiye ederim

Roza23

bence arkadasim sahiplenmek istiyordu ona vereceğim diyin belki söyler gerçekten ne yaptığını siz bakmayacakmis gibi yaptığıniz zaman. gercekten cok uzuldum umarim bi an once bulursunuz nerdeyse

Duranlar10

Babanin telefonunu karıştır

Sule34

BETS bende aynı şeyi düşünüyorum. Elimden geldiğince kırmamaya çalışıyorum ama sineyede çekemiyorum. 1 haftadır eve uğramıyorum. İnşallah en yakın zamanda bulurum. Duranlar10 haklısın eve gittiğimde müsait zamanda onuda yapicam inşallah

Sule34

Sorduğumda bilmediğini söylüyor ama dediğiniz gibi bencede gayet iyi biliyor

Breda

Bilmediğini söylüyorsa bence uzakta bi yerde sokaga birakmistir oyle bi insan kediyi.. Kedi sevmeyen ve ondan kurtulmak isteyen biri hemen catalcada ciftlik sahibi bi arkadasi olcak da kediyi ona vericek de.. Hikaye yazmis..

Derenguler

Bu durumun aynısını yaşamadım ama farklısını yaşadım. Nisan ayında annem eski kedimi istemiyordu ve evde sadece bir odada kalıcak diyordu bende artık yeter be buda can bununda canı var kendini biraz onun yerine koy sen ömrün boyunca tek bir odada yaşayabilirmisin diyip bağırdım çağırdım ve annem göz göre göre arkadaşının arkadaşına verdi kedimi :( üstüne üstlük o kişi benim kedimi geri vermek istemiş bana tıslıyor diye annemde almamış ve ben bu durumu 2 ay sonra öğrendim.. kedimi annem o kişiye verdiğinde hesap sordum numarasını ver gidip alıcam kedimi diye numarasını bilmiyorum dedi o zaman nerde kalıyor onu söyle dedim baya uzakta 100 km uzakta gidemezsin dedi ve adreside hatırlamıyorum dedi aslında bal gibide hatırlıyordu ben bunların hepsini 2 ay sonra öğrendim ve çok pişmanım sormakta ısrar etmediğim için.. ısrar et kesin herşeyi biliyordurö

Orans

Nerede ikamet ediyordunuz daha önce?? Bende kedimi sokakta buldum ev kedisiydi sahibini çok aradım ama bulamadım.

Sule34

Beylikdüzünde ikamet ediyorum. Babam ilk önce pişman oldu gibi oldu ama hala aradığım için tekrar kızmaya başladı. Bu gidişle herşey daha kötü olacak gibi zaten. Aileme rest çekmek istemiyorum ama yapacağım sanırım.

kedicigim1054

babana istekl bir şekilde sürekli sormaya devam et bıkıp söyleyebilir kedinin yerini

kedicigim1054

çok üzüldüm inşallah kedinin yerini bulursun