Kedim Tuvaletini Tutuyor

Kuzucansu44

Kedime yeni bir tuvalet aldım. İlk geldiğinde 1 yıl kadar açık tuvalet kullanmıştık. Sonra kapalı aldım bir tane bayadır kullanıldığı için değiştirmek istedim. Şöyle ki eskisinin kapağı tam oturmuyordu bu yüzden kapağını çıkarmıştım ve öyle kullandı uzun süre. Şimdi yenisinin kapağı olduğu için açamıyor aslında birkaç kere içine girdi ama girince de içinde kaldım sanıyor sürekli pati atıyor koşarak çıkıyor. Ben içine sokmadan girmiyor ve tuvaletini yapmıyor tutuyor. Şimdilik kapağı çıkardım ama taksam alışır mı acaba

3 CEVAP

amillaaa

Biz kutunun önündeki şeffaf plastiği yukarı kaldırıyoruz böylece yarı açık bir hale geliyor, belki öyle bir şey deneyebilirsiniz. Tamamen kapalıya alışır mı emin değilim, umarım evin farklı köşelerine yapmaya başlamaz :(

açık kullanın hem toza boğulmaz hem çok daha rahat girer çıkar. tutarsa çünkü idrar yolu problemleri yaşayabilir dikkatli olun lütfen hastalanmasın.

BiciriginAnnesi

Alışması zaman alır ama kapağı yarım açık tutun

Benim iki kedim henüz içerden dışarıya çıkmayı başarmış değil o yüzden kapak sürekli açık ama diğer kedim kapağı kapalı bile olsa içerden dışarıya çok kolay şekilde çıkıyor

Şöyle de yapabilirsiniz kediniz tuvalete girdikten sonra başında bekleyin yaş mama oyuncak gibi şeyle kandırıp dışarı çıkmasını sağlaya bilirsiniz