Kedim Bir Anda Kuru Mama Yemeyi Bıraktı

dnyilmaz

En son dün gece yedi normalde her sabah kalkıp yerdi şu saate kadar ne yaptıysam yemedi. Mamasını seviyor onda bir sorun yok bozita yerine nd verdim onu az yedi bıraktı. Yaş mamaya dayanamazdı onu bile yarım bıraktı. Sizce neden?

3 CEVAP

Superisi814

Dış ve dış eti problemi olabilir mi ?
Ya da kabızlığı?

dnyilmaz

2 gün önce klinikteydik muayene edildi diş eti hafif kızarmış ama önemli bi şey değil dedi. Kabızlık yok

Kuru mamayı biraz su katın ıslansın eyer öyle yiyorsa dış eti veya disinde bir sorun olabilir başka bir veterinere götürebilirsiniz