2 Veya 2'Den Fazla Kedisi Olanlar Bakabilir Mi?

BiciriginAnnesi

Evde 3 tane kedim var 50 litre kum 2 ay gidiyor🤦🏻‍♀️

Normal mi bu durum yoksa daha uzun mu gitmesi gerekiyor ?

Bana normal dışı gibime geliyor ama yine de sizlere sormak istedim

Bu ara da bizim bıcırıklar sürekli tuvaletten çıkmadıkları için ağızları boş durmuyorlar TV karşında abur cubur yiyen insanlar gibiler bittikçe yenisini doldurup yiyorlar 😊

11 CEVAP

Gayet normal bence, iki kedim var magicsand kullanıyoruz 40 litre iki ay yettiriyoruz

Üç kediyse normal gibi bir tık daha idareli kullanabilirsiniz mesela gün içinde bir kaç kez temizlerseniz yeni olan dışkıları falan kumun heryeri pislenmeden en azından biraz daha uzun süreli gider diye düşünüyorum çünkü durdukça etrafındaki kumlar da şişiyor

BiciriginAnnesi

Sizler kaç litre kumu kaç ay kullanıyorsunuz?

Kumunuzun markasını da yazarsanız sevinirim

Biz Lindocat kullanıyoruz

Sürekli lindo değil de ara da değişiklik yaptığım oluyor

BiciriginAnnesi

Patilidostsever

Sürekli kumun başındayım saniyesinde temizliyorum bekletmiyorum yani günde 6-7 kez temizleniyor kum biraz daha idareli şekilde ilerlemem lazım kum fiyatları malum aldı başını gidiyor

BusraO

Pelet kuma geçerseniz , bu kadar çok miktarda kullanmazsiniz . Benimde 3 kedim var hatta bazen misafir kedilerden sayımız artıyor ama hiç bir zaman 40 50 lt kullanmadık. Pelet kum biraz daha pahalı ama uzun süre kullanılıyor. Yani sizin aldığınız kumdan ucuza gelmiş oluyor aslında :) eve dagilma sorunu olmuyor , kokuda yapmiyor, toplanması da çok iyi , ben bigcat marka kullanıyorum , ucuz cam peleti de denedim pişman oldum.

Lokumcukk

Benimde iki kedim var 40 litre gidiyor iki ayda bizdede Normal sanırım her ay diğer tuvaletide kullansınlar diye ona dökmek için kum alıyorum ama her seferinde birinci tuvalette kullanıp bitiriyoruz

Warriorsans

Bizde de 2 ayda 40 lt kadar kum gidiyor 2 kedim var kumun markasını hep değiştiriyorum arayışta olduğum için hala..

BiciriginAnnesi

Gayet normal bence, iki kedim var magicsand kullanıyoruz 40 litre iki ay yettiriyoruz

O zaman ben 3 kedi ile iyi idare ediyor muşum :)

BiciriginAnnesi

Pelet kuma geçerseniz , bu kadar çok miktarda kullanmazsiniz . Benimde 3 kedim var hatta bazen misafir kedilerden sayımız artıyor ama hiç bir zaman 40 50 lt kullanmadık. Pelet kum biraz daha pahalı ama uzun süre kullanılıyor. Yani sizin aldığınız kumdan ucuza gelmiş oluyor aslında :) eve dagilma sorunu olmuyor , kokuda yapmiyor, toplanması da çok iyi , ben bigcat marka kullanıyorum , ucuz cam peleti de denedim pişman oldum.

Pelet kumu kullandık ama bizim bıcırıklar kabul etmedi alışma sağlayamadılar baya zorlandılar

BiciriginAnnesi

Benimde iki kedim var 40 litre gidiyor iki ayda bizdede Normal sanırım her ay diğer tuvaletide kullansınlar diye ona dökmek için kum alıyorum ama her seferinde birinci tuvalette kullanıp bitiriyoruz

Sizin de kumu kullanım süreniz normal

İki tuvalet kabini kullanıyorlar tek tuvalet kabında kavga çıkıyor:)

Yeri geliyor tek tuvalet kabına düşmek zorunda kalıyorum malum herşey aşırı derece fiyat konusunda çok pahalandı bir yerlerden kısıyorum.

BiciriginAnnesi

Bizde de 2 ayda 40 lt kadar kum gidiyor 2 kedim var kumun markasını hep değiştiriyorum arayışta olduğum için hala..

Sizin de normal
Henüz ben de aradığım kumu bulamadım:(

Ever celan kumu denemek istiyorum ama çok pahalı o kadar paraya o kum eder mi bilmiyorum denemeden de birşey diyemiyorum