Komşum Köpeğimin Üstüne Bastı

gunestuana

yavru 2 aylik maltese bir kızım var yan komşum karanlıktan görmemiş ve üstüne basmış kucağıma aldığımda poposunda kötü kokulu bir sıvı vardı yere baktım birkaç damla yerdede vardı ne yapmalıyım acil bilgilerinizi arz ederim

2 CEVAP

BiciriginAnnesi

Hayvan korkmuş korkudan da sıvı şekilde dışkı bırakmış siz bir veterinere gidin başka önemli durum olabilir .

Hani korkudan altına yapmak diye bir laf vardır ya onu şuan da köpeğiniz yaşıyor
Psikolojik olarak da etkilenmiş en iyisi veteriner ile görüşmek olacaktır.

Keyfimbilir

Yavru olduğu için veterinere gitmeniz daha sağlıklı olur. İç organlarında ezilme vs olabilir Allah esirgesin tabi.