Köpeğimin Cinsi Nedir?

merhaba arkadaşlar bu benim köpeğim sakız sahipleneli 1 hafta oluyo ama tam olarak sakızın cinsini öğrenemedim. sizce nedir?

12 CEVAP

Ahmtasarim

Ben biraz Rus Finosu kırmasına benzettim.

Robin

kuyruğunun duruşu beni biraz düşündürse de jack russel - corgi kırması gibi geliyor bana

vet'e karnesini çıkarmaya götürüldügünde vet. terrier yazmış

Robin

belirli bir terrier türü yazmış mı yoksa sadece terrier mi yazmış?

sadece terrier yazmış

pamuk

Jack Russel terrieri

pamuk

VEYA HIRVAT ÇOBAN KÖPEĞİ DİR

izzy

Cok tatlı bir kırma

Gokgokgok

Kokoni alopekis rus finosu benzediğini düşündüğüm ırklar bunlar, çok tatlı maşallah

Gokgokgok

Kokoni alopekis rus finosu benzediğini düşündüğüm ırklar bunlar, çok tatlı maşallah

Gokgokgok

Kokoni alopekis rus finosu benzediğini düşündüğüm ırklar bunlar, çok tatlı maşallah

Gokgokgok

Kokoni alopekis rus finosu benzediğini düşündüğüm ırklar bunlar, çok tatlı maşallah