Tuvaletini Nereye Yapacağını Bilen Bir Köpek Neden Arada Başka Yere Yapar?

Sebulba

Pofuduk çişini ped e kakasini da dışarı yapmaya alıştı. Ama ara ara gidip salon halısına veya koridor a kakasini yapıyor ki düzenli olarak dışarı çıkartıyoruz. Böyle bir davranış neden sergiler ? Yardımcı olursanız sevinirim.

6 CEVAP

Maliyar

Köpeğinize bu aralar kızdınızmı veya onu üzecek hareket yaptınızmı ara sıra böyle inatlaşmak isterler

Cnsygt

Yasi nedir kopeginizin?

Anonymus827062

Çünkü o bir köpek! Kopekten kedi gibi davranmasını beklemek mantıksız. Kedi kum olmadan asla wc yapmaz. Köpek eğitimde dahi aklına estiğini yapabilir;)

ZaynaK

Köpekler 1 yaşına kadar böyle şeyler yapabilir normaldir. Bazende siz ona bağırdıysanız ya da istediği bir şeyi yapmadıysanız tepki olarak da yapıyor olabilir.

keremcenk

Genelde Stresten oluyor

Feronia

Yanlış yere yaptığında nasıl temizliyorsunuz acaba?