Nd Quona Mama

TuylusSare

Merhabalar ben ND mamanın kısırlaştırılmış mamalarından kullanıyordum.Fakat Quona mamalarının daha iyi olabileceğini düşündüm.Kullanan varsa hangi çeşidini kullanıyor?Quona mamaları öneriyor musunuz?

1 CEVAP

amillaaa

Ben urinary modelinden 300 gram kullandım. Açıkçası uzun süre kullanmak isteyeceğim bir mama değil çünkü et içerikleri, protein oranları öbür serilerine kıyasla düşük. Güzel yanı mineral oranlarının da öbür serilerden düşük olması fakat bir mamada protein azalırsa karbonhidrat artar ve fazla karbonhidratın kediler için uygun olduğunu düşünmüyorum. Eğer mamaları dönüşümlü kullanıyorsanız döngünüze ekleyebilirsiniz fakat düzenli kullanım için birazcık daha az kaliteli gözüktü bana :/ Ben belki yılda bir tane 1,5 kilogramlık urinary kullanırım diye düşünüyorum ama bakalım.
Bu arada lezzetinin de öbür seriler kadar iyi olduğunu düşünmüyorum ama bu benim düşüncem yalnızca. (kokusuna ve içeriğine bakarak ve bazı deneyimlere dayanarak)