Bu Tarak Nasıl

ahmetiri

Merhaba 4.5 aylık scottishfold kedim var suanda kullanmis oldugum taraktan pek memnun degilim tuyleri pek toplamiyor gibi bu furminatoru tavsiye ettiler sizce nasil kısa tuylu kediler icin yapilmis olani almayi dusunuyorum fiyati biraz yuksek o yuzden kullanmakta olaniniz varsa bi yorum yaparsaniz ona gore alayim

Suanda kullanmakta oldugum taragin resminide paylasiyorum asagida

4 CEVAP

Elviss

Ben bunu kullanıyorum çok güzel çılgın gibi tüy çıkartıyor ben tavsiye ederim sizin kedinizin cinsinde ablamın kedisi var oda bu taraktan kullanıyor ve o da memnun ☺️

Breda

Kaçan bir kedi bile olsa kendiniz tarak kediye dokunduğu anda tek dokunuşla bir sürü tüy alıyor.. tavsiye ederim..

Merloli

En iyi markalardan biri ayrıca gayet işe yarıyor. Çok güzel bir şekilde tarıyor, kullanırsanız eminim memnun kalırsınız.

ursaminor

Furminator gerçekten çok etkili bir alet ancak atlamamanız gereken nokta bunun bir tarak/fırça olmadığı ve günlük kullanım amacı taşımadığıdır.
Furminator en erken 10-15 günde bir kullanılmalıdır. Kutusunda bile yazıyor bu özellikle.
Günlük kullanım için ince dişli fırça kullanmalısınız. Genel tüy temizliği için ise 2 haftada bir furminatorü kullanmalısınız. Her gün kullanılırsa (hele ki dişlerini çok bastırarak) kedinin tüyleri ve cildi için zararlı olur.

Furminator alırken markasına çok dikkat edin. Fubrimator diye bir taklidi var. Çok karışıyor isimleri.