Hangisi ?

kedianasi

Anket

Brit care cocco
(10 oy)
N&D düşük tahıllı kuzulu & yaban mersinli
(6 oy)
N&D düşük tahıllı morina balıklı & portakallı
(7 oy)
Toplam (23 oy)

Köpek maması göndermişler n&d de numune olarak aşırı sevdi saldırdı resmen mamaya bende denemek için iki n&dyi de kedi maması olarak 1.5 kg sipariş ettim ama brit carede de aklm kaldı hangisi daha iyi? brit carede deniyim mi n&dde kalıyım mı ? üçünüde yerse hangisini seçiyim

7 CEVAP

ursaminor

Kedilerin geneli portakallı morina balıklı N&D'ye bayılıyor, siz meraklanmayın.
Herhalde portakalı soyup önüne sürmeyeceksiniz :D
Kaldı ki bizimki çekirdek kabuğu bile yiyor; yeter ki pis boğazlı olmasın :D

Acana'nın yapmış olduğu kaşıntı nedeniyle biz de morina balıklı aldık destek olarak. Bu böbrek sıkıntısını ben de duydum. Riske atamazdım bu yüzden mamanın yanında gimcat urinary paste de aldım. Sorun olacaksa bile önceden önlemimi almış oldum.

DogaM

@derenguler
Belirtmek isterim ki evet, kediler portakalı sevmiyorlar genellikle ama Nd balıklı portakallıya bayılıyorlar. Ayrıca her erkek kedide böbrek taşı yapacak diye bir şey yok. Bu kediden kediye değişiyor. Mamaya direk bu damgayı vurmak yanlış bence.
Konu sahibi
Nd içerik olarak Brit Care'den daha iyi bir mama ve balıklı mama alırsanız kedinizin tüy dökülmesi azalır. Ben bu yüzden Nd portakallı morina balıklıyı öneriyorum size.

Derenguler

Eğer kedin erkekse nd yi seçme çünkü nd erkek kedilerde taş yapıyor brit careyi de dene bence

Derenguler

Ha birde kediler portakalı çok sevmezler yinede her kediye göre değişir

kedianasi

evet erkek bende ondan korkuyodum ama n&d iyi diyolar diye seçmiştim brit care genellikle hep un diyo ama nd direk et diyodu

Derenguler

Brit care de un yok etin ta kendisi var fakat nd'de daha fazla et var zaten aralarında pekte bir fiyat farkı yok brit care sitelere göre 75-89 arası değişiyor nd de öyle

Derenguler

Ben zaten bütün kedilerde aynı şey olucak diye birşey demedim.