Yavru Köpek Lerde Isırma Sorunu Nasıl Çözülür

Ief

Yavru köpek lerde ısırma sorunu nasıl çözülür bilgi birimlerimiz paylaşım sağlar saniz çok sevinirim

2 CEVAP

Onurall

Bizde bu durumdan muzdariptik ve çok sıkılmıştık. Isırdığı zaman net bir hayır cevabı verin ilgi göstermeyin. Zaten büyüyünce kendiliğinden çözülüyor. Şuan ısırma sebebi dişlerinin kaşınması endişelenmenize gerek yok bunun için bazı oyuncaklar var alabilirsiniz

Superisi814

Merhaba,
Yavru kediler ve köpekler dünyayı ağızları ile tanıyor, biraz da insan evladı gibi..Öte yandan dişleri kaşınıyor ve ne kadar can taktiklerini ayırd edemiyorlar.
İsirmasina izin vererek oynamayın derim, sonra dengeleri şaşırıyor.Dün oynuyorduk, mutluyduk, bugün ne oldu gibi ..
Dişleri için oyuncalar alın.
Tarkan Ozvardar gibi YouTube da köpek eğitimi konusunda hem deneyimli hem de bilgiyi doğru ve iyi aktaranlarin videolarını da izleyebilirsiniz.
Keza artık herkes bir bilen olmuş...
Hayır komutu icin aynı netlikte ve duruşda olmak gerekir..