Anlayamadim!

suzandilan

Dumik yerde uzanirken (hiçbir saglik problemi yok) birden bir seyi koklamaya basladi ne olduguna bakmak icin egildigimde ise bir tutam tüyle karşılaştım normal mi herhangi bir sebepten ötürü mü??

6 CEVAP

ilknrdaisy

Bizim halıda bazen ovusturunca daha once dokulen tüyler böyle birleşiyor. Hatta kedim o tüyleri yemek istiyor.

Duranlar10

Kedinizin tüyü hangi renk

suzandilan

gri siyah beyaz agirlikli

Kediniz Tüy kusmuş olabilir bunu kullanmanızı öneririm ; https://goo.gl/2ioYMo
Pahalı Derseniz daha ekonomikleride mevcut

Heiter

Bazen tüylerini yoluyorlar. Sebebini bilmiyorum. Mama, stres vb sebeplerden kaynaklanıyor olabilir.

suzandilan

daha önce böyle bi sorun yaşamayınca tedirgin oldum hepinize teşekkür ederim bi süre gözlemleyeceğim