Sizce Kedim Kac Aylik?

GmMg

Sizce kedim kac aylik ben 3 diyoeum ama emin olamıyorum yorum yapar mısınız?

20 CEVAP

3.5-4 aylık gibi geldi bana.

GmMg

Teşekkür ederim :)

Rica ederim :)

Merloli

Bana dört aylık civarında gibi geldi ayrıca çok şirin :)

iremnart

Vererineriniz dişlerine bakarak bunun cevabını size verecektir.

nvarhaan

Bana kalırsa da 4 aylık :)

DogaM

4-5 aylık.

pongul

cok tatli :)

4 5 Aylık

sudesla2003

5 aylık

GmMg

Teşekkür ederim cevaplarınız için :)

eltarcin

Çok tatlış Maşallah :) Bana 5 - 5,5 aylık gibi geldi.

GmMg

Teşekkür ederimm :) o kadar büyük değil ama 4 aylık olduğuna kanaat getirdik birdahaki aşıları için veterinere gittiğimizde doktorumuzunda fikrini alırız :)

Breda

Kedilerimiz ikiz kadar benZiyor.

Anonymus827062

Dört aylık için uygun beş aylık için küçük görünüme sahip. Yüz ifadesi beş ayliga giriş yapmamış. Beş ayın altında olduğunu gösteriyor