2 Aylık Kedim İshal

Zuzuss

2 aylik scottish kedim yaklasik 1 haftadir benimle. Oncesinde az miktarda kan olan hafif civik kakasi oluyordu mama degisiminden dedi veteriner .sonra duzeldi. Ama son 2 gundur baya ishali var veterinerler keyfi yerindeyse gozlemle diyor. Ama icim de hic rahat degil patates verdim bugün hala ayni. Burda veteriner kısmında sıkıntı yaşıyorum ne yapabilirim?

2 CEVAP

Haslanmis patates,haslanmis pirinc,yogurt ishali duzeltir.fakat ishalin kaynagini bilemeyiz bunu iyi bir muayene ve diski soyler sulu ishalse bu pekte normal degil.ve su kaybi olacagindan yas mama iyi olabilir iceriginde cokca su var cunku.su verin eger cok icmezse tavuga alerjisi yoksa tavugu suda haslayip suyu verebilirsiniz su kaybini onler.

MiaDamlaa

Bulamiyorsunuz veteriner ama acil baska vet gormesi lazim imkaniniz varsa uzak felsn dinlemeyip goturceksiniz. veteriner iniz pek ilgili gelmedi bana normal değil çünkü bunların olmasi mama değişiminden kan geleceğini sanmıyorum zaman kaybetmeyin bence