Uygun Fiyatlı İçeriği Düzgün Mama Önerisi

Arkadaşlar istemeyerekte olsa Royal caninden aşağı bir mamaya düşmek zorundayım kedi sayım çok ve artık fiyatlara yetişemiyorum bildiğiniz kaliteli içerikli orta fiyatlar da mama varsa yazarsanız çok sevinirim.

4 CEVAP

Betrayal

Golosi Ton ve somon balıklı tavsiye ediyorum yağ oranı felanda iyi ben 3.cuvali açtım bir sorun yaşamadım

Lavital, perfect mama markalarına bakabilirsiniz

Mystic, advance

GzdeAkbuz

Keyf, Seven 7 Days, Hoplife, Molly, Eco Natura, Natura, Pronature, Brit, Optimeal, Petline, aklıma gelenler şimdilik yeterli bunlara bir göz atın