Kedimin Sirtindan Boyle Bi Sey Cikti!

Roza23

Elime sivilce gibi bi sey cikti. Hafifce oksayinca bu geldi elime nedir?

13 CEVAP

zgkrl

Yara olmuş kabuk bağlamış sonra da iyileşince kabuk kalkmış tüyleriyle gibi geldi bana.

ursaminor

Sizin kediniz kısa tüylü bir tuxedo değil mi?
Bu kadar uzun, kahverengi bir tüy hele ki sırt bölgesinden kopsun benim aklım almadı şahsen...

Roza23

Baya uzun tuylu benim kedim. Ve evet iki ay kadar once kullandi antibiyotik. Bana da kabuk gibi geldi ama neden boyle oldu anlamadim

Elifinkedileri

Yok yok mantar degil antibiyotik tedavisinden kaynakli bisey gecmis olsun

busrasari

veterine götürün görünce çok şaşırdım ben

Elifinkedileri

Antibiyotik kullandi mi kediniz bir sure once

kursatbey

bu neymiş böyle ya

zgkrl

Yara olmuş kabuk bağlamış sonra da iyileşince kabuk kalkmış tüyleriyle gibi geldi bana.

Elifinkedileri

Antibiyotik tedavisi goren kedilerde oluyor veterinere soyleyin bir enjektör icine biraz krem çekip verir size sabah aksam veya gunde bir kere surebilirsiniz o bolgeye yalamasin sadece dikkat etmeniz gereken o malesef birdaha orasinda tuy cikmiyor 1 yil oldu bizde boyle kabuk attigi yeri bosluk antibiyotik fazla gelince bu sekilde patlak veriyormus vucudunda

Roza23

Ya sağlığında bi sey çıkmasın da tuyu cikmasa da olur. Mantar falan mi diye korktum gorunce

Elifinkedileri

Malesef hatırlamıyorum enjektore cekip vermisti

Roza23

Anladim cok sagolun insallah dediginiz gibidir de hemen gecer

Roza23

Hangi kremi vermisti acaba biliyo musunuz ya