Uyurken Hızlı Nefes Alıp Verme

ssssbb

Kedim şuan uyuyor ama aşırı hızlı nefes alıp veriyor onun sesiniie uyandım karnı hızlı belirgin şekilde kalkıp iniyor daha önce yaşayan var mı bu saatte açık veteriner yok

1 CEVAP

amillaaa

Eğer çok endişeleniyorsanız uyandırıp durumun devam edip etmeyeceğine bakabilirsiniz. Kediler rüya görür mü bilmiyorum ama görüyorsa kötü bir rüya görüyor olabilir veya yanlış bir şekilde yattığı için nefes almakta zorlanıyor olabilir. Eğer uyandığında devam ederse de sakince sabahı bekleyip imkanınız varsa veterinere danışabilirsiniz.