Yolculuk İçin Öneri?

eslemkaya

Merhaba kedim ile 3 saatlik yolculuğa çıkacağız. Daha önce de çıkmıştık ama midesi bulanıyor zannedersem çok miyavlıyor. Kedimin rahat yolculuk yapması için önerilerinizi yazarsanız çok mutlu olurum. 2 yaşında tekir kedi 💕

2 CEVAP

Golge_Hera

Kutusundan çıkarmamanız onun için en güvenlisi. Hiç durmazsa da tasmayla bir yere sabitleyip çıkarmak mantıklı. Arabaya tamamen salmayın lütfen. Yolda kedileri sakinleştirici müzikler var onlardan açabilirsiniz genelde iyi geliyor. Kutusunu olabildiğince sabitlemek lazım. Sallandıkça güvensiz hissediyorlar. Yola çıkmadan yemek su çok vermeyin. Kutunun içine evcil hayvanlar için olan pedlerden koymak da iyi olur kusarsa veya tuvaletini yaparsa örtüyü değiştirmek kolay olur.

Veterinerinize bir sorun uyku hapı yani yatıştırıcı tarzda bir şey veriyorsa alabilirsiniz.