Hangi Köpek Bana Uygun Ve Nereden Bulabilirim

minnakkediler

Arkadaşlar ben bir sitede yaşıyorum günde 2 kere vakit ayırıp gezdirebilirim ama çok da hareketli bir ırk istemiyorum düşündüklerim arasında fransız bulldog,jack russel terrier ve ingiliz bulldog var ama şöyle bir sorunum daha var evde bir kedim var 7 aylık eğer alırsam ikisini nasıl birbirine alıştırırım çok uzun sürer mi ve en önemlisi nereden bulabilirim bu köpekleri petshoptan almak istemiyorum

6 CEVAP

Klimt

Barınaklara bakabilirsiniz.

ilknrdaisy

Küçük ırk köpek sahiplenebilirsiniz kısaca, barınaklarda küçük ırk boyu terrier çoook köpek var bir ziyaret edin :)

minnakkediler

Peki kedime nasıl alıştırabilirim

elifdogann

yavruyken alırsanız sahipleneceğiniz köpeği belki kedinize alışması açısından daha az zorluk çekersiniz

asarm19

yavrudan barınakdan alıp oynatın büyütün doyurun mutlu olsun bir yuvası olsun ozaman size çok sadık olur

ilknrdaisy

Ben ilk önce kedinizin tepkisini ölçün derim. Bir tanidiginizin köpeği varsa evinizde bir kaç saat misafir edin. Eğer kedinizde değişimler meydana gelirse hiç sahipleneyim ikisinide yazık olur