Kedi Ağız/Diş Bakımı

euphoriajk

Kedim için ağzı kokusu/ ağız temizliği ile ilgili öneriler almak istiyorum ağız kokusu çok vsr çünkü . Kullandığınız ürünler ve deneyimlerinizi anlatırsanız çok mutlu olurum.

3 CEVAP

Palyaco

Dr natures dental 250ml suya bir fis cok iyidir 1 yıldır kullanıyorum

zeynandkekik

Merhaba, ben hekimimizin önerisiyle Novamed parmak diş fırçasına crystalin sıkarak temizliyorum.

matatabi verebilirsiniz çiğnemesi için, uzun süre yaş mama vermek de dişlerde sarılık ve ağız kokusu yapıyor