Aşi Sonrası Kusma İshal Ateş Halsizlik

Puti

Merhaba arkadaşlar rodwider dişi yavrumuz var 2 aylık karma ası ve iç dıs parazit aşisi olduktan sonra ates ishal kusma halsizlik oldu 2 gündür hiç birşey yemiyor bugun gene götütürdük veterinere ishalinin geçmesi için iğne yaptı deri alti serum verildi mide koruyucu vs yapıldı su bile içmiyor yavrum şırıngayla besliyorm kusmaya çalişiyor 1 haftalık tedavi sürecine alicaz dedi veteriner yarın gene gidicem bugun yaklasık 10 tane iğne yapıldı ve arka ayaklarının üstüne basamıyor iğnelerin etkisindendir dendi ama bişey olıvak diye aklım çıkıyor bilgisi olan var mi lütfen yardım edin Aşi yapılmadan önce sapasağlam olan köpeğim su anda kafasını kaldıramıyor ayaklarının üstüne basamıyor

5 CEVAP

Palyaco

Aynısı bizim başımıza geldi iğneden sonra kusma ishal veterinerimiz viyo immune bir kutu verdi 14x30 ml super geldi tavsiyemdir

Puti

Teşekkür ederim yarın danışacağim
gençlik hastalığı virüsü kapmiş dendi damardan serum verilecek yarın her duruma hazırlıklı olun dendi 😔 aşidan önce virüs bulaştıysa Aşi olduktan sonra su üstüne çıktı bünyesi kaldırırsa 1 haftalık tedavi sürecini atlatırsa iyileşebilirmiş fakat aylatamayabilirde dendi 😭
Napıcamı bilmiyorum

gunestuana

ya sanırım aşıdan önce bir hastalığı varmış asi vurulunca ağır gelmiş kuzum kıyamam kendini sağlam tut senin desteğine ve sevgine ihtiyacı var 💜

Puti

Malesef bu sabah kaybettik😭 😭😭😭

gokhansultan

Başınız sağolsun çok üzgünüm 😞