Hangi Mama Daha Uygun

gunestuana

merhaba arkadaşlar maltese terrier 3 aylık kızım için yaklaşık 2 aydır pet line mama kullanıyoruz tüyleri çok dökülüyor önceden çok iştahlı yediği mamayı şu anda reddediyor daha kaliteli bir mamaya geçiş yapmak istiyorum aklımda olan birçok mama markası var ama deneyimli olan sizlerde sormak istedim hangi mama kızıma daha uygun olur¿

2 CEVAP

dudukiz

proplan kullanıyorum ben çok memnunum tavuklu ve pirinç içeriği

GzdeAkbuz

Bosch Dog Premium, Advance, Mystic, Pedigree, Perfect, içeriği ve etkisi bakımından çoğunlukla olumlu sonuca varan mamalardan