Uygun Fiyatlı Her Kedinin Yediği Mama, Lütfen Bakın

Merhabalar.
Bir tanıdığımın kedisi için yazıyorum. Durumları pek iyi değil, kısırlaştırılmış scottish kedi sahiplendiler yaklaşık bir yıl önce. Şu an verdikleri mamayı uzun süredir reddediyormuş kilo vermeye başlamış. Uygun fiyatlı, reddetmeyeceği bir kısırlaştırılmış kedi maması önerirseniz çok sevinirim, teşekkürler. Kedi yaklaşık 2 yaşında.

11 CEVAP

tomoe

Myfood mama deneyebilir bizimkiler yavru mamasını severek yemişti içeriğide kötü değil

amillaaa

Eski evinde ne yediğini biliyorlar mı?

Maalesef bilmiyorlar ama sanırım uzun bir süre petshoplarda satılan açık yerli olan mamalardan yemiş pek iyi beslenmemiş yani. Şimdi bu kişinin de durumu pek iyi değil o yüzden uygun fiyatlı mama bakıyorum.

kedim purina one kısırlaştırılmış ve felicia kısırlaştırılmış çok severek yiyor

Palyaco

Scotish fold kediler çok seçicidir exclusion kisir veya royal kisir daha çok severler

BiciriginAnnesi

Scotish fold kediler çok seçicidir exclusion kisir veya royal kisir daha çok severler

Fold kedim var hiç seçici değil hangi mama olursa olsun yer boğazına düşkün kedidir yeter ki mama olsun şuan 5 aylık 3,5 kiloya yaklaştı

gunestuana

myfood kullana bilir yani en çok tercih edilen uygun fiyatlı mamalardan

teo33

royal canin seviyorlar genelde

Çok teşekkürler cevaplar için!

Lavital, advance, perfect,

Royal canin in icinde seker var proplan in icinde de tuz bilinmeyen turevler var o ve icerikleri zayif ikisinin de o yuzden baska mamalara bakmanizi tavsiye ederim