Sokaktakiler İcin

kedicigim1054

Merhaba ben 12 yasindayim harcliklarimi biriktirerek sokak hayvanlarina mama aliyorum ama 12 yasindaki bir cocugun parası ne kadar yeter bilmiyorum ama sizin bildiginiz ucuza sokak kedilerine uygun mama satan site var mi?
Birde ben onceden kutulardan yuvada yapiyodum malum kis oldu sabahi birakalım geceleri buz gibi oluyor ama bazi duyarsiz vatandaslar kutulari tekmeliyorlar yada yirtiyorlar artik susmiycam birazda empati yapin onlar sadece biraz yemek sicak bir yuva ve biraz sevgi istiyorlar bunu onlara fazla gormeyin biz yaptigimiz binalarla onlarin yasam alanlarini ellerinden aliyoruz zaten onlara iyilik yapmak boynumuzun borcu olmali o hayvanin yerinde bir insan olsa boyle davranilmazdi onunda bir cani var sonucta

4 CEVAP

kedicigim1054

bu metni kimseye saldırmak amaçlı yazmadım ama bazı vatandaşlar sabrımı taşırıyor

eltarcin

Merhaba, her belediyenin kendi bölgesi için mutlaka sokak hayvanları için yuva ve otomatik su/mama kabı yaptırması zorunlu. Belediyelerden isteyebilirsin. ***********'dan "New Cat" veya **********'dan 15 kg'si 70 tl'ye "Mito-Premium" alabilirsin. Ya da bazı Pet Shoplar'da karışık mamalar satılıyor kg'si 5-6 tl'ye. Onlardan da alabilirsin.

emreovec

************'da 5 lira'ya ve 10 lira'ya çeşitli açık mamalar satılıyor.

emreovec

Yanlış yere yazmışım :)