Reflex Gourmet Mama

Sokak kedilerine sürekli *********nın mamalarını alıyorum ama farklılık olsun diye farklı mama da almak istiyorum reflexin gourmet maması var sizce nasıl ?

2 CEVAP

IIREMMM

Reflex genelde ev kedilerine önerilmiyor ve genelde alt segment olarak geçiyor ama sokak kedilerine beslemede kullananlar duymuştum ,içeriği yine de kilo aldırmaya müsait.

amillaaa

Fena gözükmüyor ama içeriğine göre pahalı gözüktü bana, siz ne kadara buldunuz?