Köpek Ve Yoğurt

kopekkk

Köpeğime neredeyse her gün yogurt veririm cunku mamasını tek yemek istemez ama hep azcık veririm. Bugün yogurt biraz kaldı diye hepsini verdim fakat diğer zamanlara göre fazla verdim .yaklaşık 1 saat sonra kustugunu gördüm fakat davranışlarında vs herhangi bir sorun yok. Yogurtta da bir sorun yoktu. Sadece şu an geğirip duruyor bir daha kusmadı. Yoğurdu fazla mı gelmiş bir bilginiz var mi

2 CEVAP

kopekkk

Guncel

Bbrc

Laktozdan dolayı ağır gelmiş olabilir. Light yoğurt kullanın mutlaka veya süzme yoğurt bir de çok soğuk olunca da kusma yapıyor