Kedimin Tam Cinsini Bilmiyorum. Anne Beyaz British Baba Siyam.

Mkayram

Gri beyaz tüyleri var. Dipleri beyaz

3 CEVAP

KimJeongguk

Kediniz kırma cinssiz bir kedi malesef kimse şu cinstir diyemez çünkü anne farklı cins baba farklı cins. İkisini niye eşleştirmişler anlamadım gerçekten bazı insanlar ne kedi beslemeli nede üretmeli cahil ve bilinçsiz şekilde çiftleştiriyorlar kedileri ortaya cinssiz karma kediler çıkıyor.

Lokumcukk

Çok tatlı gözüküyor cinsini bilmenin pek bir önemi yok kalıtsal rahatsızlığı yoksa

Mkayram

Kızımdan çok memnunum. Cinsini merak etme sebebim buraya onu eklerken cinsinin sorulması. Yoksa cinsi ne olursa olsun benim bi tanem 🥰