Balık Yağı Kullanımı

Kaan84601

Arkadaşlar balık yağı takviyesini şiringayla yapıyorum. Verirken zorlanıyorum. Bunun yerine Mamasına karıştırıp versem vitaminini tam anlamıyla alabilir mi

2 CEVAP

MarsMaya

Balık yağı derken aynı yağdan mı bahsediyoruz bilmiyorum ama ben somon yağı kullanıyordum. Kuru veya yaş mama fark etmeden karıştırırdım genelde yiyorlardı gerçi üstünde de mamaya karıştırarak kullanılabileceği yazıyordu paketine bakın isterseniz.

PofudukLeo

Merhaba , biz de somon yağı kullanıyoruz. Yaş ve kuru mamasının üzerine sıkarak vermiyorum kedime ve bu şekilde çok rahat bir şekilde tüketiyor.