Ankara’da Olanlar

Lavinyaa

Arkadaşlar Ankaraya yeni taşındım önereceğiniz iyi bir veteriner var mı

10 CEVAP

gokhansultan

Daha önce dorukgiller veteriner kliniğinde çalışan 2 hekim şu anda orada özellikle Sercan Hoca gerçekten çok iyidir. Klinik çok kapsamlı baya hijyenik. Diğer hekimlerini tanımıyorum ben o yüzden gittiğimde özellikle Sercan Hocayı soruyorum.

gece18

Dorukgiller.

Century Veteriner Kliniği

Seymmrym

Liberta veteriner kliniği zeynep hanım

gokhansultan

Hangi ilçedesiniz? Çankaya ise Prestige Veteriner Tıp Merkezini öneririm.

Lavinyaa

Kedim 4 yaşında ve 5 aylıktan beri tedavi görüyor sürekli çok sıkıntılı veterinerle karşılaştım eğer bu veterineri gerçekten öneriyorsanız bize çok yakın şu an @gokhansultan

buketguven

Pet smile veteriner kliniği hilal hocam işinde mükemmeldir ve tam bir hayvan dostu cocuğu gibi seviyor ayrıca numarasını veriyor ve her daim ulaşabiliyorsunuz normal zamanda da. YouTube'dan izlediğim kadarıyla da dorukgiller çok iyi

miraytas

Via veteriner kliniği emre hoca harikadır

martuyl

Dorukgillerin youtube kanalı da var :)

zeynandkekik

Dorukgilleri asla önermiyorum. Kızıma yanlış teşhis koydular. Asla ama asla kapısının önünden bile geçmeyeceğim bir klinik. Pet Hospital Gop'u öneririm. Çok zor bir dönemimizde Selçuk Hoca mucize gibi çıktı karşımıza resmen.