Kedi İke Otobüs Yolculuğu

merhaba araştırma yapıyorum fakat firmaların prosedürleri çok farklı oluyor kapalı bağajda vs gitmesine müsade edemem okuk dolayısıyla birkaç yada bir rutinleşecek bir konu bu yüzden endişeliyim kedi ile şehriler arası otobüs yolculuğu yapıp sorun yaşamadığınız firmalar var mı acaba? aşı zorunlulukları hangileri? box içinde ama yanımda gitmesini istiyorum nelere dikkat etmem gerek?

5 CEVAP

Lokumcukk

Ben öğrenciyken her ay seyehat ediyordum 4 saat kedimle başlarda sürekli miyavlayıp kutudan çıkmaya çalışıyordu ama sonra alıştı bindiğimizde uyuyor inerken uyanıyordu Nerdeyse her firmayla gittim hepsi bagaja koymak istedi hepsine kucağımda götürme hakkım olduğunu söyledim Muavinler zaten aşı falan bilmiyor yalandan bakıyorlar pasaporta Stres olucak bir durum değil kedinize öncesinde oyun oynatıp yorun yolculukta uyur çok rahat edersiniz

Lokumcukk

Her seferinde kucağımda götürdüm bu arada asla bagaja vermeyin derim

birkaç ayda devam edecek*

baranertaga

Uzun bir mesafeyse eğer imkanınız varsa uçakla gidin. Ama mesafe yakınsa ve otobüse binmek zorundaysanız bagaj falan derlerse asla vermeyin.

2 buçuk 3 saat en fazla uçak imkanı da yok haliyle. bu arada kucakta gitmesine izin verilmesi çok iyiymiş. yolculuktan önce anti stres maltı versem ve biraz aç bıraksam diye düşünüyorum mamasını suyunu verebilsem bile kum çok zor kaldı ki kum kabını yanıma alabildiö diyelim yabancılar yapmaz :(