Kediyle Gece

pamukanne

Kedimizle ilk gecemizi geçirdik. Tecrübesiz olmanın verdiği durumları yaşadık. Yanımızda yatmak istedi ve ve çok enerjikti tam biz yatacakken. Benim iki de çocuğum var gece yatağa çıkması ya da ortalıkta dolaşması gece kalkabilen yanımıza gelen çocukşarıö için korkutucu olur diye düşündük aniden görürlerse daha alışmadıkları için korkarlar yani. Gece odada kapalı tuttum kedimi suyu maması kumu odadaydı ama hiç de içime sinmedi. Zaten sabah baktım ne çiş kaka yapmış nede bişeyler yemiş. Eşim geceleri kapalı balkonumuza koymayı önerdi ama buda benim pek içime sinmiyor. Ne yapmamı önerirsiniz uzaklaştırıcı spreyler işe yarıyormı yataklarımızdan uzak tutmak için sıksam. Ama yine evde gezebilir gece. Kısacası kafamız çoo karıştı gece kediyle yaşam konusunda

18 CEVAP

DilekTus

Kendinize uyku ilacı alın :) benim canavarlar gardırobun üstünden üstüme atlıyor uyanmıyorum, uykum bölünmediği için sanırım gece koşmaları bence hiç sorun olmuyor. eşim başlarda sinirleniyordu bir gün çocuklara bağırınca ona saldırdım şimdi o da sesini çıkartamıyor :(: özgür, yaramaz, oyuncu ve sağlıklı olmaları beni mutlu ediyor. Biz anneyi hasta ölmek üzere bulduk, sütü bile gelmedi kızımın aç kalmış yavruları da ölecek diye korktuk. Onlardan tek beklentim sağlıkla yaşamalarıydı çok şükür sağlıklılar.

Efekilic

Hayvanı yalnız bırakacaksınız almasaydınız keşke hemde ilk günden yazık.

gozdeyilmaz

Bence ne siz odanızın kapısını kapatın ne de kediyi bir yere kapatın balkon zaten asla olmayacak bir şey. 3 kedimizi de yavruluklarından itibaren büyüttük yeri geldi kimi saçımızı ısırdı kimi ayaklarımızı kimisi ise tepemizden atladı bu hareketler oluyor illa ki olacak. Kedi kendini ezdirmez merak etmeyin, zaten kediniz çok küçük durmuyor. Bir iki oyundan sonra zaten yorulup yatar, bu süreçte çocuklarınıza dikkat edin, onların kediye nasıl davranacağını öğretin kedi bir yere girip saklanabilen bir canlı uyumadan önce odalarını falan kontrol etsinler yanlışlıkla kediyi odaya kapatmasınlar.