Cesur Yemek Yerken Degisik Hareket Yapiyor

Kadirbyrk

Arkadaslar oncelikle bayadir siteye girmiyordum tekrardan merhabalar cesurda siz gormuyeli baya bi buyudu öyle ki bahcedeyken gelene gidene rahatsiz edene kopeklere havliyor bahcede kosusturuyor ve bende dun birsey fark ettim sebebini tahmin edebiliyorum genede bi net bilgi alayim dedim dun cesurun yanindayken yemegini verdim yerken kabindan ben ona yaklastim hafiften sevdim, tuylerini oksadim ve ben oksarken o sanki benden sakliyordu yemegini mesela ben ona severken arka ayaklarini saga ceviriyor gidiyorum orda seviyorum sonra diger tarafa ceviriyor sanki sakliyor benden yemegini bu liderlik len alakalı dimi degilse ne liderlikle alakaliysa detayalri ne ve ne yapmaliyim eger liderlik saglamalisin diyorsaniz detayi soyleyip yorulmaniza gerek yok halletmeye caliscam :)

5 CEVAP

Duranlar10

Siz cesura elledinizde yemeğini mi saklıyor?

ilknrdaisy

Yemeğini kıskanıyor köpeklerin iç güdüsünde vardır. Hatta siz yerine başka biri yemek yerken dokunursa hirlarda isirirda. Hatta siz dokununca daha da hızlı yemek ister. Daha önce önünden tabağını vs. Aldıysanız iç güdüsel olarak yemeğini sizden kiskaniyordur

Duranlar10

Galiba onun yemeğini yerseniz diye saklıyor olabilir ve o sizi her günmu goruyor

Kadirbyrk

Yani tan olarak saklamıyor ben onu oksuyorum oda arka ayaklari ile bana arkasini ceviriyor yani soyle soyliyim sabki yemegi bana gostermemeye calisiyor

Kadirbyrk

Evet hergun görüyor