Bu Sitenin Bir Mobil Uygulaması Var Mıdır?

Merhaba, bu siteyi çok sevdim ve Play Store'da sitenin adını aradığım zaman bir uygulama ile karşılaştım fakat uygulamanın hiçbir yorumu olmadığı ve site içerisindeki hiçbir bölümde mobil uygulamaya dair bilgilendirme tarzı şeyler görmediğim için uygulamadan tam olarak emin olamadım. İstersiniz siz de Play Store'da aratarak bulabilirsiniz, uygulama bu siteye mi aittir?

11 CEVAP

ZemGi

Evet var, petlebi yazdıgınızda cıkan uygulama buranın😊

Gofrettiin

Evet mobil uygulaması var, şuan onu kullanıyorum💫 gördüğünüz uygulama buranın

PofudukLeo

Bunu bilmeyen ve bulamayan tek ben olamam dimi ?

BiciriginAnnesi

Uygulama 11 Ağustos tarihinde eklenmiş en son 22 Ağustos tarihinde güncellenmiş çok yeni henüz

Uygulamanın çıkmasına çok sevindim yeni yükledim ve ne gibi yenilikler var inceleyeceğim

PofudukLeo

Rica etsem uygun olan bir arkadaşım uygulama linkini bırakabilir mi?

PofudukLeo

Çok teşekkür ediyorum @BiciriginAnnesi 🤗

PofudukLeo, sorun telefonunuzun Android sürümünden ya da telefondan kaynaklanıyor olabilir belki. Çünkü bir Android kullanıcısı olarak ben de indirdim ve şu an uygulama üzerinden yazıyorum.

Cevaplarınız için teşekkür ederim, şu an bu yazıyı mobil uygulamadan yazıyorum. :)

Petlebi diye yazin direkt cikiyor

PofudukLeo

Birkaç kez denedim ancak Android uyumlu olmayabilir mi ? Çünkü çıkmıyor maalesef