Kedim Üç Gündür Ne Çiş Ne Kaka Yaptı?

Seyma6390

11 kedim vardı şimdi 12 oldu dışarıda hep peşime takılıyordu sürekli apartmana giriyordu ben de dayanamadım gel sana da bakarım dedim aldım eve fakat kedi üç gündür ne çiş ne kaka yaptı yetişkin bir kedi karnı davul gibi şiş zeytinyağı içirdim yine işe yaramadı ne yapsam bilemedim.

8 CEVAP

amillaaa

Benim arkadaşımın kedinde de öyle bir şikayet vardı, sonra su bile içemez oldu. Veterinere götürdüklerinde kedinin yuttuğu uzunca bir ipin bağırsaklarına falan dolandığını öğrendiler ve hemen ameliyat olması gerekti. Üç gün boyunca tuvaletini yapmaması gerçekten endişe verici, bence bir an önce bir uzmana danışmalısınız :/

bokcuk

HEMEN götürün kediyi veterinere 3 gün sonunda zehirlenme başlıyor diye biliyorum ACİL VETERİNERE GİTMENİZ LAZIM

Selenay1

Hemen götürün çünkü bir keree benimki 1 gün yapmamıştı veterineri aradım 2 gün boyunca yapmazsa kesin getirin demişti sizinki 3 gün olmuş bir de

Seyma6390

Haklısınız sanırım bizim de bir an önce veteriner'e gitmemiz lazım

Seyma6390

Haklısınız sanırım bizim de bir an önce veteriner'e gitmemiz lazım

Seyma6390

Haklısınız sanırım bizim de bir an önce veteriner'e gitmemiz lazım

Lokumcukk

Bence henüz alışamadığı için yapmıyorda olabilir diğer kedilerden çekinip korkuyordur kediler çünkü tuvaletlerini yaparken güvende olmak istiyorlar kumuyla beraber ayrı bir odaya koyun derim

Cennet29

Acil veteriner görmeli ciddi vir problem olduğu belli