Kedim Dişi Olmasına Rağmen Girdiği Yerlerde Koku Oluyor

Izabel12

Kedim dişi olmasına rağmen girdiği yerlere koku salıyor ve sürekli apartmana kaçmaya çalışıyor bunun anlamı ne olabilir?

18 CEVAP

NorthNight

Mamadan veya bazı parazitlerden kaynaklı gaz, kokulu dışkı vb sorunlar olabiliyor. Diğer arkadaşlarında dediği gibi eğer 3 aylık olduğundan net eminseniz kızgınlık için erken.

Izabel12

Hayır çişini yapmıyor ama mesela gardolaba girmişti birgün sonra gardolap kum gibi kokuyordu

Deniz1741

Sizin o zaman bir veterinere danışmanız lazım. Sindirim gaz problemi olabilir.