Kedim Dişi Olmasına Rağmen Girdiği Yerlerde Koku Oluyor

Izabel12

Kedim dişi olmasına rağmen girdiği yerlere koku salıyor ve sürekli apartmana kaçmaya çalışıyor bunun anlamı ne olabilir?

18 CEVAP

Seyma6390

Dişi kediler de koku bırakır.

aslihan_e

Kızgınlıkta

Izabel12

Ama 3 aylık nasıl kizginlikta olucakki @aslihan_e

Deniz1741

Kızgınlıkta, kızgınlığı bittikten sonra kısırlaştırın. Yoksa koku bırakmaya ve bunu alışkanlık haline getirmeye devam eder.

Izabel12

Seyma6390 neden bırakır peki?

Izabel12

Deniz1741 peki 3 aylıkken kızgınlığa girmesi mümkün mü

Izabel12

Bide bu aralar inanılmaz hareketli açıkçası bugün apartmanda bütün katları gezdik yakalayana kadar çok uğraştım 😁

aslihan_e

3 aylık olduğuna %100 emin misiniz? 4-5 aylık olabilir mi?

Seyma6390

Kızgınlıkta olabilir ama 3 aylık diyorsunuz bunun dışında gaz kaçırıyor olabilir dışkısı nasıl, kontrol ettiniz mi?

Emirckr

Kızgınlık için çok erken bir yaş,etrafta sürekli karşılaştığı erkek kedi var mı?
Bu babası bile olabilir mesela.
Eğer yoksa bu kadar küçükken kızgınlığa girmesi düşük bir olasılık bence.
Yukarda denildiği gibi gaz kaçırma problemi olabilir veya kendini yeteri kadar temizleyemiyor da olabilir.

Deniz1741

3 aylık olması evet küçük daha emin misiniz öyle olduğuna. Tam kızgınlık belirtileri ama ayı daha çok küçük.

Izabel12

26 Mayıs doğumlu

Izabel12

26 Mayıs doğumlu

Izabel12

26 Mayıs doğumlu

aslihan_e

Koku salıyor diyince çişini yapıyor sandım