Sahiplendiğim Sarman Bebek Kediye En İyi Mama

Lalako

2 aylık erkek sarman bir kedi sahiplendim, reflex marka pirinçli tavuklu yavru kedi maması aldım ilk etapta ama başka mama arayışı içindeyim. Ne önerirsiniz?

7 CEVAP

KimJeongguk

En iyi mama olarak Acana, Orijen, N&D tabi çok iyi ve çok kaliteli oldukları için fiyatlarıda pahalı.

MarsMaya

düşük bütçeli Mystic, Felicia önerebilirim.
Daha fazla bütçe ayırabilirseniz Brit Care (ishal olma ihtimali var ama gayet iyi bir mama), Bozita, Hills, Fitmin, N&D, Nature's Variety

Emirckr

Bütçeniz iyiyse ve en iyi şekilde beslensin diyorsanız N&D ve Acana ikilisini öneririm,
Bizim yavru N&D Kitten Tavuklu Narlı yaş mama ile Acana’nın First Feast kuru mamasını severek yiyor,
Acana’yla belirgin bir kilo artışı ve tüylerde parlaklıkta gözlemliyoruz memnunuz fakat biraz pahalı özellikle son aylarda fiyatı iyice arttı

Nd, bozita, perfect, britcare, sanabelle, fitmin, mera

Ortalama olarak protein miktarının %30-35 i geçmediği ve özellikle içinde mısır unu, gluten ve "et türevleri" olmayan mamaları vermeye çalışmak daha doğru olur

Cennet29

Nd
Bozita
Mystic

miraytas

Nd ya da hills veteriner serisi balıklısı