Kedimin Kusma Nedenini Bulduk Çok Şükür.

Oqrenerde06

Geçen günlerde mamayla ilgili bir pos açmıştım ama kusmanın nedeninin esasında mama olmadığını öğrendik veterinerlerde bulamamıştı kendimiz bulduk artık çok şükür kusma sorunumuz kalmadı.
Yedirdiğimiz maltlar ve malt vitamin macunları kedimizde kusmaya yol açıyormuş 2 haftadır hiç bir şekilde malt yedirmedik ve artık kusma sorunumuz ortadan kalkmış oldu.
Hillsin kuzulu hassas sindirim mamasına geçtik sadece onu kullanıyorum yaş mama da vermiyoruz artık arada wanpy ödül maması veriyorum tamamen sorunlarımız çözüldü. Malt değilde artık sıvı ödül maması şeklinde olan maltlardan kullanacağız arada normal macun şeklinde vermeyeceğiz aynı sorundan muzdarip olanlarda bu benım yöntemi deneyebilir. 🐾🐾🐾

3 CEVAP

edmrcglu

hangi marka malt acaba bende dün vets plus almıştım umarım ters reaksiyon göstermez geçmiş olsun size de 😔

PofudukLeo

Kusma problemli bizde de vardı ve bende sonunda malt kaynaklı olduğunu farkettim. Vet's Plus malt kullandığımızda bu problemi yaşıyorduk. Şu an farklı bir malt kullanıyoruz ve artık kusma problemi yaşamıyoruz.

Oqrenerde06

vetsplus kullanıyorduk gimcat trixe tüm malt çeşitlerinde aynı sorunu yaşadık.
Gimcatte daha az kusuyordu sadece şuan hiç malt vermiyorum daha rahatız.