Kedi Hakları

aybuke123a

Arkadaşlar merhaba.Dün yeni doğmuş 4 tane yavrumuza ve annesine yuva kurmuştum site içerisinde fakat site yönetimi kimse görmeden yavruları alıp başka bir alana atmış ben bunun için nereye şikayet edbeilirim başvurabilirim ? Site içerisindeki hayvanları beslediğimde gizlice fotoğrafımı çekip yönetime vereceğini falan söylediler.Site içerisinde hayvan beslemek suç mu

1 CEVAP

aslihan_e

Site yönetmeliğinde "Sokak hayvanlarını beslemek suçtur." gibi bir ibare yer alması gerek şikayet için. Kedi yavruları konusunda ise kimse bir halt yapmıyor. Adam gözü açılmamış yavruları çöp kenarına atıyor hiçbir şey yapamıyorsun. Ülkece mağara insanı gibiyiz bu konuda.