Kızgınlık

simge356

Kedim 5 aylık dişi ne zaman kızgınlık dönemine girecek ve belirtileri neler ?

2 CEVAP

SelinTuksal

kalçasını sürekli yukarı kaldırıp cırlayacak.

Arya45

Benim kedim de 5 aylık kızgınlık döneminde şuan. Her fırsatta dışarı kaçmaya çalışıyor, iştahı biraz kesiliyor, yalnız kalmak istemiyor gibi başka odaya geçerken kapi kapanirsa hemen miyavliyor yanına geleyim der gibi, kendini daha cok sevdiriyor, kucaginiza vs yatiyor, özellikle gece değişik şekilde miyavliyor, başını her yere sürtüyor, kuyruğunu dikip patilerinin üzerine çöküp yatıyor, göz bebekleri büyüyor, göz rengi koyulaşıyor gözlemleyebildiklerim bunlar şuan için:)